Goście cenią ten hotel za...
- Jakość noclegu
- Czystość
- Lokalizacja
- Obsługa
- Pokoje
- Wartość
Hotel Dubrovnik Palace - informacje
Najpopularniejsze udogodnienia:
- TUI Service Center 24/7 + aplikacja TUI
- Wybór Roku w portalu TripAdvisor
Położenie:
- Hotel położony jest na półwyspie Lapad, bezpośrednio przy pięknej kamienistej plaży z tarasami kąpielowymi i otoczony jest sosnami. Plaża publiczna i plaża nudystów znajdują się w odległości krótkiego spaceru od hotelu. Liczne sklepy i obiekty rozrywkowe oddalone są od obiektu o około 2 km. Transport publiczny regularnie odjeżdża z centrum bezpośrednio przed hotelem.
- Odległość do lotniska około 22 km
- Odległość do plaży około 10 m
- Odległość do centrum miasta około 4 km
- Jakość noclegu
- Czystość
- Lokalizacja
- Obsługa
- Pokoje
- Wartość
- G5825SKpiotrs2020-08-18Bardzo dobry
Wspaniale położony Hotel z przemiłą profesjonalną obsługą, która już od samego wejścia służy pomocą. Bardzo czysty i przestronny. Wspaniałe widoki. Leżaki i parking w cenie pobytu. Świetna plaża na skałach z bezpośrednim wejściem do morza-EXTRA Śniadania bardzo smaczne, duży wybór świetmna obsługa Gorzej z pozostałymi posiłkami . Restauracja i Tawerna serwuje za drogie dania w stosunku do jakości. Muszą albo zmienić kucharza albo obniżyć ceny . Napoje w barze przy basenie nieprzyzwoicie drogie
- Alicja9112020-08-16Wyjątkowy
Hotel prawie pod każdym względem luksusowy. Jeden minus, restauracja- posiłki serwowane w niej raczej nie smaczne, na pewno za drogie w stosunku do jakości. Być może trzeba zmienić kucharza. Obsługa hotelowa zawsze służy pomocą. Z hotelu rozciąga się wspaniały widok na morze i wyspy. Czyste pokoje sprzątane codziennie. Obsługa jest bardzo dyskretna i nie niepokoi gości swoją obecnością. Śniadania częściowo serwowane do stołu, a częściowo self service z zachowaniem norm dotyczących Covid.
- Luki04992020-08-09Wyjątkowy
Własnie wróciliśmy z hotel Dubrovnik Palace, w którym spędziliśmy tydzień. Hotel okazał się super wyborem, przepiękny, bardzo duży pokój z pięknym tarasem, z którego można podziwiać niesamowite widoki morza i zachodu słońca. Położenie hotelu i jego plaża (skalista ale przepiękna) to zdecydowanie kolejny atut hotelu. Mieliśmy to szczęście,że mogliśmy korzystać z dodatkowej plaży, na której zwykle było niewiele osób, co w czasach COVID-19 ma szczególne znaczenie. W ogóle trzeba przyznać,ze hotel bardzo przestrzega zasad sanitarnych. Każdy pracownik obsługi nosi maseczki i rękawiczki non-stop. Hotel wyposażony jest w dozowniki z płynem dezynfekującym praktycznie w każdym miejscu. Bardzo dobrze rozwiązana kwestia wydawania i serwowania posiłków w tych trudnych czasach. Wszystkie te starania ze strony hotelu sprawiły,ze czuliśmy się w nim bardzo bezpiecznie.Pobyt w hotelu nie byłby tak wspaniały gdyby nie jego pracownicy, którzy serwują swoim gościom obsługę na naprawdę wysokim poziomie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje obsługa recepcji, która składa się głównie z Panów, zawsze miłych i gotowych spełnić każdą prośbę za co bardzo dziękujemy. Warto też skierować miłe słowa pod adresem młodych mężczyzn obsługujących plażę, nigdy nie było problemu z czystym i ładnie przygotowanym miejscem do plażowania. Słowem ogromne podziękowania wszystkim za stworzenie tak dobrych i miłych warunków do spędzenia wakacji.